O StudyGlobal

Jazykové pobyty v zahraničí
 

 

Nabídka zdarma

Klikněte pro srovnání...

Spočtěte si cenu

 

Od roku 2002

více než 30.000 zákazníků,

spokojenost 98%

Názory našich zákazníků

 

Záruka nejnižší ceny

Pokud najdete nižší nabídku,

uhradíme vám rozdíl v ceně

Naše ceny

 

Jedna z nejprestižnějších

agentur v Evropě

 

Další informace

 

Speciální akce

pro společně cestující přátele a skupiny

 

Zobrazit nabídky

 

Certifikované školy

každou ze škol

jsme osobně navštívili

Vyhledejte si jazykovou školu

 

Osobní cenová nabídka

v pruběhu

dvou pracovních dnů

Požádat o nabídku

 

Každý rok

s námi cestují

studenti z více než 50 zemí

Zkušenosti našich zákazníků

 

110 destinací,

kanceláře v šesti zemích

 

nebo Vám zavoláme zpět!Kdo jsme a co pro vás můžeme udělat

30 000 spokojených zákazníků ve více než 60 zemích

Učení cizím jazykům je nekončící dobrodružství. Nejefektivnějším způsobem je se naučit jazyk v jeho přirozeném prostředí, tedy tam, kde se jím běžně mluví. StudyGlobal patří k předním světovým poskytovatelům jazykových kurzů v zahraničí, jehož služeb každoročně využívají tisíce studentů z více než 50 zemí světa. Děti, dospělí i všichni ti, kteří se potřebují naučit jazyk z profesních důvodů, si u nás mohou vybrat z více než 70 různých destinací po celém světě. Díky našim pobočkám ve 4 zemích a našemu týmu zaměstnanců, kteří hovoří celkem 11 jazyky, můžeme našim zákazníkům nabídnout širokou paletu obecných i specializovaných jazykových kurzů, pracovních programů a stáží.
 
Historie StudyGlobal
2000: Založení StudyGlobal jako internetové informační stránky pro studenty, kteří chtějí pracovat v zahraničí.
2002: StudyGlobal Deutschland, jako první zisková společnost, založena v Německu. 
2004: Založení StudyGlobal España ve španělské Barceloně.
2006: Založení StudyGlobal France jako pobočky v Paříži. 
2006: Otevření obchodního zastoupení ve španělské Seville.
2007: Otevření nové pobočky pro Německo a střední a východní Evropu v Berlíně.
2011: Otevření nové pobočky ve Švýcarsku
2012: Příprava otevření nové pobočky v Brazílii
2017: Zastoupení v Tampa, FL, USA

StudyGlobal Logo

Důraz na kvalitu
Vybrat si ideální destinaci a tu nejvhodnější školu není lehký úkol. StudyGlobal spolupracuje pouze s pečlivě vybranými školami, které jsme osobně navštívili. V každé destinaci jsme navštívili několik škol a vybrali ty, které nás nejvíce přesvědčily kvalitou a poměrem ceny a výkonu. K důležitým výběrovým kritériím patří kvalita sídla školy, učeben, kvalifikace a zkušenosti učitelů a dalších zaměstnanců školy a celková atmosféra na škole. Víme, jak složité si vybrat ideální destinaci, ve které se můžete v přátelském prostředí a efektivně věnovat učení jazyka. Studium jazyků v zahraničí je také investice, od které očekáváte, že vám něco přinese. Proto věnujeme výběru vhodných škol velkou pozornost a vy si můžete být jisti kvalitou, a´t se rozhodnete pro kteroukoliv z nich. 
 
 
Záruka nejlepší ceny
Zaručujeme Vám programy na nejlepších školách za nejlepší ceny. Pokud najdte stejnou nabídku (na stejné škole se stejnými parametry) za nižší cenu, doplatíme vám rozdíl. 
 
 
Informace
Jakékoliv otázky ohledně námi nabízených programů a organizace vašeho jazykového pobytu vám rádi odpovíme telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Vždy a za všech okolností se vám snažíme vyjít vstříc. Poskytneme vám všechny potřebné informace - například o vízech, jek se nejlépe dostat na místo, kde si rezervovat let - abyste se mohli kvalifikovaně a informovaně rozhodnout, kteerá destinace je pro vás nejlepší. 
Pokud máte jakékoliv otázky, vždy se na nás můžete obrátit. Rádi vám poskytneme všechny potřebné informace, aby váš jazykový pobyt byl jen a jen příjemným zážitkem! 

 
Spokojenost našich zákazníků
Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a naším cílem je předčit vaše očekávání. kvalitu našich služeb se snažíme každý den zlepšovat a přivítáme jakékoliv připomínky či návrhy z vaší strany. Jednoduše nám napište na suggestions@studyglobal.com a řekněte nám, co můžeme dělat ještě lépe! 
 
 
Služby
Zajišťujeme vám odpověď na vaši otázku či žádost o nabídku v průběhu 48 hodin (dvou pracovních dnů). Pokud se tak nestane, poskytneme vám slevu 5% (max. 200 EUR nebo ekvivalent) na cenu jazykového kurzu. Nabízíme vám mnoho možností, jak nás zdarma kontaktovat - emailem, na bezplatné zákaznické linkce či prostřednictvím některého z kontaktních formulářů na našich stránkách.  
 
Záruky 
Jsme pojištěni proti insolvenci, což chrání naše zákazníky. .
Vaše bezpečnost je pro vás důležitá a proto Vám ve vašem zájmu doporučujeme uzavřít mezinárodní cestovní a zdravotní pojištění, ať již u nás nebo u vaší pojišťovny. Dále vám nabízíme i možnost pojištění strornopoplatků.
 
 
Akreditace StudyGlobal
StudyGlobal je členem / akreditována následujícími institucemi:
Quality English Agency 
English UK Agency
IALC Partner Agency (International Association of Language Centres)
ASEPROCE (Spanish Association of Promoters of Courses Abroad)
WYSTC (World Youth Student & Educational Travel Confederation)
 
 

Aseproce, Asociación Española de Promotores de Cursos en el Extranjero             WYSETC, World Youth Student & Educational Travel Confederation     ICEF accredited agencyR+V Versicherung

 IALC Quality Assurance     StudyGlobal is an Authorised Agent of Quality English     EnglishUK      

Náš Tým
Společnost StudyGlobal byla na svém počátku založena třemi studenty ze Španělska, Německa a Venezuely. Vzhledem k tomu, že nabízíme jazykové pobyty zákazníkům z celého světa, je i náš tým internacionální. V současnosti u StudyGlobal pracují zaměstnanci z Francie, Brazílie, Španělska, Ruska, Itálie, Polska, Česka, Venezuely a Švýcarska. Všichni naši spolupracovníci s sebou přinesli zkušenosti v oboru, ať již v podobě delšího pobytu v zahraničí, praxi v marketingu nebo v oblasti turistiky.
 
O všech našich programech vás informujeme zcela nezávazně a rádi vám doporučíme destinaci i kurz, který bude nejlée vyhovovat vašim přáním a potřebám. 
V současné době má StudyGlobal pobočky v Barceloně (Španělsko), Paříži (Francie), Berlíně (Německo) a Zug (Švýcarsko). Dále máme zastupující kanceláře v Seville a Madridu (Španělsko), Milán (Itálie), San Diegu (USA) a Sao Paulu (Brazílie).
 

StudyGlobal Španělsko
Barcelona, ​​dvojjazyčné, pulzující a kosmopolitní město, byla pro sídlo naší hlavní kanceláře jasnou volbou. Dynamika mladého a mezinárodního města určuje i nadšení a pracovní tempo v Barceloně, kde se nachází většina našich zaměstnanců.
 
Gran Via Carlos III #98, 6, 08028 Barcelona, Španělsko
Tel: (+34) 934 441 181 - Fax: (+34) 933 961 976
 

StudyGlobal Francie 
Naše kancelář v Rue des Petits Champs se nachází v centru Paříže. Jen několik minut cesty je vzdáleno slavné muzeum Louvre, čtvrť de L'Opera a mnoho dalších architektonických pokladů, vytvořených Baronem Haussmannem, které mají určující vliv na charakter této části města. Z naší kanceláře v Paříži zpracováváme rezervace z oblasti od Montralu po Ženevu a od Dakaru po Brusel. 
 
59 Rue des Petits Champs, 75001 Paříž, Francie
Tel: +33 1 42 44 23 34 - Fax: +33 1 72 70 33 75
 
 
StudyGlobal NěmeckoNaši kancelář v Berlíně najdete nedaleko slavné Kurfürstendamm, centra bývalého západního Berlína. Berlín a jeho multikulturní šarm je tím pravým místem pro naši kancelář, ze které spravujeme rezervace pro Německo a střední Evropu. .
 
Uhlandstraße 20-25, 10623 Berlín, Německo
Tel: +49 30 20 60 90 70 - Fax: +49 30 69 08 80 01
 

StudyGlobal Švýcarsko 
Bösch 106, 6331 Hünenberg, Switzerland
Tel: +41 (0) 61 5880220 - Fax: +41 (0) 61 5684387

StudyGlobal USA 
3030 N Rocky Point Drive W., #150, Tampa, FL 33607, USA
Tel: +1 813 773 3197