Jazykové pobyty v zahraničí
 

 

Nabídka zdarma

Klikněte pro srovnání...

Spočtěte si cenu

 

Od roku 2002

více než 24.000 zákazníků,

spokojenost 98%

Názory našich zákazníků

 

Záruka nejnižší ceny

Pokud najdete nižší nabídku,

uhradíme vám rozdíl v ceně

Naše ceny

 

Jedna z nejprestižnějších

agentur v Evropě

 

Další informace

 

Speciální akce

pro společně cestující přátele a skupiny

 

Zobrazit nabídky

 

Certifikované školy

každou ze škol

jsme osobně navštívili

Vyhledejte si jazykovou školu

 

Osobní cenová nabídka

v pruběhu

dvou pracovních dnů

Požádat o nabídku

 

Každý rok

s námi cestují

studenti z více než 50 zemí

Zkušenosti našich zákazníků

 

110 destinací,

kanceláře v šesti zemích

 

nebo Vám zavoláme zpět!Program Demi-Pair: bydlete na jazykovém pobytu zdarma u místních rodin!

Naučit se cizí jazyk v zahraničí je výjimečná zkušenost, která s sebou ale nese nezanedbatelné náklady. Nabízíme vám alternativní řešení, díky kterému se můžete ponořit do cizojazyčného prostředí, což je nelepším předpokladem k opravdovému zvládnutí cizí řeči. Díky programu demi-pair významně snížíte náklady na studium a budete moci vycestovat do zahraničí na delší dobu. Nabízí se vám příležitost opravdu proniknout do nové kultury a zažít neopakovatelné dobrodružství v zahraničí!

 

Proč si vybrat program demi-pair?

Program nabízí jedinečnou příležitost strávit v zahraničí několik měsíců, po které budete ubytováni u místní rodiny. Ta vám nabídne srdečné přivítání a pomůže vám si zvyknout na váš nový denní rozvrh. Stanete se součástí rodiny a budete se aktivně účastnit místního života. Výměnou za ubytování převezmete v rodině nenáročné domácí práce a hlídání dětí. Přesné povinnosti určíte společně s rodinou – každý týden výměnou za ubytování s plnou penzí odpracujete předem stanovený počet hodin. Jedná se o nejlepší a nejjednodušší způsob, jak se opravdu ponořit do nové kultury a každodenního života ve vašem přechodném domově. Při každodenních činnostech se budte setkávat s místními tradicemi, zvyky a seznámíte se s místní kulturou z úplně nové perspektivy.

Program demi-pair má i mnoho dalších výhod. Nejdůležitějším přínosem je, že se rychle zlepšíte ve znalostech cizího jazyka. Protože jím budete obklopeni 24 hodin denně, rychle si osvojíte i jemné detaily, které byste se v ČR rozhodně nenaučili! Díky novým přátelům, hostitelské rodině i jazykovému kurzu budete cizí jazyk nejen plynně používat, ale začnete v něm i přemýšlet a možná i snít!

Ve dnešním globalizovaném světě je stále důležitější plynně ovládat několik cizích jazyků. S jazykem svého nového domova se budete setkávat na každém kroku, což přispěje k rychlému pokroku. Ve všech každodenních situacích budete obklopeni místními, což s sebou přinese nepřeberné příležitosti k procvičování konverzace. Postupem času zjistíte, že je pro vás vyjadřování v cizím jazyce stále lehčí a přirozenější. Ne nadarmo se říká, že cizí jazyk se nejlépe naučíte tak, že strávíte nějakou dobu v zahraničí.


Výhody programu demi-pair: 

Výhody dlouhodobého pobytu v zahraničí jsou nasnadě: nejen, že si opravdu důkladně osvojíte znalosti cizího jazyka, ale pobyt bude důležitým milníkem i pro váš osobní rozvoj. Díky novým výzvám dospějete a budete rozvíjet svou osobnost. Naučíte se fungovat v cizí kultuře daleko od domova, navážete nova přátelství a celkově dozrajete. Zvládnete vhodně rozdělit svůj čas mezi školu, práci a odpočinek. Tato zkušenost bude důležitým krokem ve vašem osobním rozvoji a kromě toho se o sobě dozvíte mnoho nového. Tohle ví i personalisté, kteří ocení položku v životopise, dokazující, že jste v průběhu pobytu dokázali skloubit práci i vzdělávání!

Další informace o programu naleznete pod následujícím odkazem: 

  Demi-pair Bray - Irsko

Některý z programů vás zaujal a chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na bezplatnou linku

CZ 800 700 605, SK 0800 606 302 nebo nám zanechte své telefonní číslo a my vám zavoláme zpět!

Můžete nás kontaktovat i na našich webových stránkách

Kontakt