• Čeština $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Jazykové pobyty v zahraničí
 

 

Nabídka zdarma

Klikněte pro srovnání...

Spočtěte si cenu

 

Od roku 2002

více než 30.000 zákazníků,

spokojenost 98%

Názory našich zákazníků

 

Záruka nejnižší ceny

Pokud najdete nižší nabídku,

uhradíme vám rozdíl v ceně

Naše ceny

 

Jedna z nejprestižnějších

agentur v Evropě

 

Další informace

 

Speciální akce

pro společně cestující přátele a skupiny

 

Zobrazit nabídky

 

Certifikované školy

každou ze škol

jsme osobně navštívili

Vyhledejte si jazykovou školu

 

Osobní cenová nabídka

v pruběhu

dvou pracovních dnů

Požádat o nabídku

 

Každý rok

s námi cestují

studenti z více než 50 zemí

Zkušenosti našich zákazníků

 

110 destinací,

kanceláře v šesti zemích

 

nebo Vám zavoláme zpět!Jazykové kurzy - Cuernavaca

Počasí:

Jazykové kurzy - Cuernavaca

Cuernavaca je světově uznávaným studijním centrem pro hispánsko-americkou kulturu, humanitní vědy a podnikovou ekonomiku v Latinské Americe. Pokud chcete pracovat na své znalosti španělštiny, je pro vás Cuernavaca ideálním místem pro jazykový pobyt.

Universidad Internacional se nachází v ideální poloze v příjemné části Cuernavaca. Z geografického pohledu leží Cuernavaca 80 kilometrů severně od Mexico City ve výšce 1542 metrů a její velikost je příjemných přibližně 700 000 obyvatel. Díky své průměrné celoroční teplotě, která činí více než 24 stupňů, je město právem známé jako „město věčného jara“. Díky tomu, že je město vzdáleno pouze hodinu jízdy od Mexika, mohou studenti v průběhu jazykového pobytu využívat všech kulturních a historických příležitostí rušného hlavního města bez toho, aby museli trpět nevýhodami ubytování v něm. Acapulco, jeden z nejznámějších prázdninových resortů v Mexiku i ve světě, je vzdáleno pouze tři hodiny cesty. I v městě Cuernavaca samotném se nachází velmi mnoho přírodních i kulturních památek.

V blízkosti leží i jedny z nejznámějších sladkovodních pramenů na světě, např. "Las Estacas River", kde bylo točeno mnoho scén ze známého filmu o Tarzanovi. Ve městě najdete také jeden z přírodních vodopádů, který je známý jako "Salts de San Anton".

Ve městě je celá řada zajímavých muzeí, památek z koloniálních časů a architektonických skvostů, katedrála z 16. století, palác Cortes a malby slavných mexických malířů (David Alfaro Siqueiros, Diego Rivera a Rufino Tamayo).

 

Ve městě Cuernavaca je možné najít i celou řadu mezinárodních restaurací, mezi jinými např. světově proslulý "Las Mananitas". Městské welness lázně v evropském stylu nabízejí hostům možnost příjemné relaxace nebo zkrášlovací programy, vodní terapie, ekologické výlety a jídla, připravená podle nejnovějších poznatků moderního stravování. Pokud preferujete aktivní odpočinek, můžete navštívit jednu z početných sportovních hal, popřípadě trávit volný čas ve fitness studiu. Dále se ve městě nachází obchodní centrum s velkým výběrem mezinárodních značek. Cuernavaca nabízí vyžití i milovníkům nočního života. Promenády s kavárnami přecházejí se střídají s příjemnými bary a hospůdkami, okolo desáté hodiny večerní se otevírají diskotéky, kde panuje čilý noční ruch.

více

Jazykové školy - Španělština - Cuernavaca

Universidad Internacional Cuernavaca

Zobrazit kurzy

9.3 / 10

Od

225 USD / týden

0.00
/ týden

Některý z programů vás zaujal a chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na bezplatnou linku

(+49) 3020609070 nebo nám zanechte své telefonní číslo a my vám zavoláme zpět!

Můžete nás kontaktovat i na našich webových stránkách

Kontakt