• Čeština $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Jazykové pobyty v zahraničí
 

 

Nabídka zdarma

Klikněte pro srovnání...

Spočtěte si cenu

 

Od roku 2002

více než 30.000 zákazníků,

spokojenost 98%

Názory našich zákazníků

 

Záruka nejnižší ceny

Pokud najdete nižší nabídku,

uhradíme vám rozdíl v ceně

Naše ceny

 

Jedna z nejprestižnějších

agentur v Evropě

 

Další informace

 

Speciální akce

pro společně cestující přátele a skupiny

 

Zobrazit nabídky

 

Certifikované školy

každou ze škol

jsme osobně navštívili

Vyhledejte si jazykovou školu

 

Osobní cenová nabídka

v pruběhu

dvou pracovních dnů

Požádat o nabídku

 

Každý rok

s námi cestují

studenti z více než 50 zemí

Zkušenosti našich zákazníků

 

110 destinací,

kanceláře v šesti zemích

 

nebo Vám zavoláme zpět!Jazykové kurzy - Sliema

Počasí:

Jazykové kurzy - Sliema

Příjemné podnebí a možnost spojit studium angličtiny s dovolenou činí z Malty ideální místo pro jazykový pobyt. 160 britské nadvlády zanechalo na ostrově svůj odkaz nejen v podobě anglického jazyka a Vy rychle postřehnete, že kombinace vřelé jižanské pohostinnosti a anglosaských tradic propůjčuje ostrovu charakteristický šarm.

Mimo výuku máte nesčetně možností, jak využít svoje jazykové znalosti, neboť Malta je jednou z mála opravdu dvoujazyčných zemí. Noviny, knihy a časopisy psané v angličtině jsou k dostání na každém rohu a velká část kulturních akcí probíhá rovněž v tomto jazyce.

Maltské souostroví se skládá z tří hlavních ostrovů - Malty, Goza a Comina - a jeho plocha činí celkem 316 km². V průběhu historie se na ostrově vystřídalo několik různých kultur, což významně přispělo k rozmanitosti archeologického, historického a kulturního dědictví Malty. Nezávislost na Velké Británii Malťané získali v roce 1964 a o deset let později se ostrov stal republikou.

 

Dnes Malta láká milovníky moře i bujarého nočního života – zejména v tomto ohledu má ve Středomoří sotva konkurenci a zcela se vyrovná evropským velkoměstům. V zimě i v létě je tu zábava v klubech v plném proudu a tančí se v rytmu místní i mezinárodní hudby. Rovněž kulturní scéna nabízí mnoho událostí, od divadelních představení hraných v barokních domech až po pouliční divadlo.

Na své si na Maltě přijdou jak začátečníci, tak zkušení potápěči. Nabízí se zde ideální podmínky pro podvodní výlety na otevřeném moři, ale i pro ponory do jeskyní. Ostrovy se svými přírodními přístavy, velkými otevřenými i malými chráněnými zálivy, útesy, skalisky a vraky lodí přímo svádí k objevitelským podmořským cestám. Možnosti jsou zde téměř nekonečné. Průměrná letní teplota moře je 23 ºC, mezi prosincem a březnem klesá na 13 – 15 ºC.

Kromě potápění si tu můžete vyzkoušet některý z ostatních vodních sportů, vydat se na projížďku lodí kolem ostrova nebo objevovat historické památky, z nichž mnoho souvisí s řádem Johanitů, který zde po dlouhá staletí sídlil. Ať již se rozhodnete strávit čas jakkoliv, můžete počítat s přívětivými obyvateli a výborným počasím.

více

Jazykové školy - Angličtina - Sliema

Inlingua Malta

Zobrazit kurzy

8.5 / 10

Od

100 EUR / týden

0.00
/ týden

Některý z programů vás zaujal a chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na bezplatnou linku

(+49) 3020609070 nebo nám zanechte své telefonní číslo a my vám zavoláme zpět!

Můžete nás kontaktovat i na našich webových stránkách

Kontakt