Jazykové pobyty v zahraničí
 

 

Nabídka zdarma

Klikněte pro srovnání...

Spočtěte si cenu

 

Od roku 2002

více než 24.000 zákazníků,

spokojenost 98%

Názory našich zákazníků

 

Záruka nejnižší ceny

Pokud najdete nižší nabídku,

uhradíme vám rozdíl v ceně

Naše ceny

 

Jedna z nejprestižnějších

agentur v Evropě

 

Další informace

 

Speciální akce

pro společně cestující přátele a skupiny

 

Zobrazit nabídky

 

Certifikované školy

každou ze škol

jsme osobně navštívili

Vyhledejte si jazykovou školu

 

Osobní cenová nabídka

v pruběhu

dvou pracovních dnů

Požádat o nabídku

 

Každý rok

s námi cestují

studenti z více než 50 zemí

Zkušenosti našich zákazníků

 

110 destinací,

kanceláře v šesti zemích

 

nebo Vám zavoláme zpět!StudyGlobal Jazykové pobyty

Základní typy jazykových kurzů

Zde najdete stručný přehled jednotlivých typů jazykových kurzů.

Nejedná se o vyčerpávající výčet, jen o popis nejčastěji nabízených variant. Pokud máte speciální přání, kontaktujte nás, rádi Vám doporučíme jazykový kurz právě pro Vás!

 

Standardní jazykové kurzy

Jako standardní označujeme jazykové kurzy, které probíhají ve skupině (10-15 studentů) a s intenzitou 15-20 lekcí týdně. Minimální délka standardního kurzu je 1-2 týdny, v závislosti na konkrétní škole. tyto jazykové kurzy jsou také často nabízeny i v douhodobé variantě za zvýhodněnou cenu. Cílem tohoto typu kurzu je umožnit vám se zlepšit v cizím jazykce, ale zároveň vám ponechat dostatek času na samostatné aktivity, výlety a objevování okolí. Tento typ kurztu je nabízen pro všechny úrovně pokročilosti (i pro úplné začátečníky).

 

Intenzivní jazykové kurzy

Tento typ kurzů je obsahově stejný jako standardní kurz, jeho vyšší intenzita (24-30 lekcí týdně) vám ale umožní rychlejší pokrok ve studiu. je ovšem nutné počítat s tím, že budete mít o to méně volného času.

 

Superintenzivní jazykové kurzy

I tento typ kurzu se obsahově shoduje se standardním a intenzivním kurzem, liší se ale vysokou intenzitou výuky (30 a více lekcí týdně). Pokud se rozhodnete pro tento kurz, můžete počítat s rychlým a výrazným pokrokem, ale také s tím, že vám na aktivity zbyde jen opravdu omezený prostor.

 

Jazykové kurzy PLUS

Tento typ jazykového kurzu je kombinací standardního nebo intenzivního jazykového kurzu a individuálniá výuky v rozsahu 5-10 lekcí týdně. Během individuální výuky se můžete zaměřit na specifickou oborovou oblast jazyka, popř. na své slabé stránky, nepřijdete však ani o interaktivní a kulturně obohacující skupinovou výuku.

 

Jazykové kurzy v miniskupinách

Některé naše partnerské jazykkvé školy nabízejí i kurzy v miniskupinách 4-6 studentů. tyto kurzy umožňují díky individuálnější pozornosti učitele rychlejší pokrok ve studiu než tradiční skupinové kurzy.

 

Individuální výuka 

V případě, že jste nároční a vyžadujete plnou pozornost učitele, je pro vás individuální výuka to pravé. Individuální výuku si můžete rezerovvat jako doplněk skupinové výuky nebo samostatně (ve druhém případě je třeba dodržet určitý minimální počet lekcí týdně). Na některých z našich partnerkých škol je možná i výuka ve dvojici či ve trojici, za předpokladu, že jsou studenti na podobné jazykové úrovni.

 

Dlouhodobé jazykové kurzy 

Standardní a intenzivní kurzy jsou velmi často nabízeny i v cenově výhodné, "dlouhodobé" variantě. V závislosti na konkrétní délce jsou tyto kurzy označovány jako "semestrální" (24 týdnů) nebo roční (36-48 týdnů).

 

Přípravné kurzy na jazykové zkoušky

Mnoho z našich partnerkých jazykových škol nabízí i přípravné kurzy na jazykové zkoušky, jejichž složením získáte oficiální a mezinárodně platný doklad o znalosti jazyka. Tyto kurzy zpravidla probíhají v pevně daných termínech, na které často navazují termíny zkoušek. V některých případech je třeba před přijetím do kurzu úspěšně absolvovat vstupní test.

 

Kurzy obchodního jazyka

Nabízíme velký výběr kurzů obchodní angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny a italštiny. tyto kurzy se zaměřují na zvláštní potřeby těch studentů, kteří cizí jazyk využívají denně v pracovním prostředí. Struktura kurzů je různá; může se jednat o samostatný kurz, doplňkový kurz k některému ze skupinových kurzů či individuální výuku. Některé kurzy se věnují jazyku v pracovním kontextu obecněji (prezentace, obchodní korespondence), jiné se zaměřují na konkrétní obor (právo, letectví). Většina těchto kurzů není určena pro úplné začátečníky. některé z nich jsou limitovány minimální věkovou hranicí 21 - 25 let.

 

Jazykový kurz + aktivity

Některé z našich partnerských jazykových škol nabízejí i kombinaci výukycizího jazyka s výukou některé z níže uvedených aktivit. Můžete tak dopoledne navštěvovat jazykový kurz a odpoledne se zaměřit na vybranou aktivitu, kde si v průběhu výuky budete procvičovat i cizí jazyk a osvojovat oborovou slovní zásobu.

několik příkladů nabízených aktivit:

  • flamenco
  • potápění
  • plachtění
  • windsurfing
  • film
  • vaření
  • tanec (různé žánry)
  • hudba
  • móda
  • herectví

 

Jazykové kurzy pro studenty 50 +

Naše kurzy pro studenty od padesáti let věku jsou určeny lidem, kteří se učí cizímu jazyku spíše kvůli samotné radosti z poznávání novémo než za určitým cílem. S tím souvisí i důraz na poznání kulturní stránky dané destinace. V těchto kurzech probíhá výuka pomalejším tempem a ve skupině vrstevníků s podobnými zájmy. Tyto jazykové kurzy jsou obvykle nabízeny v pevných termínech nběkolikrát do roka. 

 

Jazykové kurzy pro mladé studenty a pro teenagery

V nabídce máme i velký výběr kurzů pro studenty od 5 do 17 let věku. většina z nich probíhá v době letních prázdnin. nejmladší studenti (5-9 klet) mohou absolvovat školu hrou v době, kdy jejich rodiče navštěvují jiný jazykový kurz. Ti o něco starší (od 10 let) mohou na jazykovém pobytu podniknout první kroky ke samostatnosti, kde bodou pod dohledem zodpovědných učitelů a vychovatelů (na mnoha kurzech je zajištěn nepřetržitý dozor). Tyto kurzy jsou obvykle nabízeny jako celek, který tvoří vyvážená kombinace výuky, aktivit a věku přizpůsobeného ubytování.

Některý z programů vás zaujal a chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na bezplatnou linku

CZ 800 700 605, SK 0800 606 302 nebo nám zanechte své telefonní číslo a my vám zavoláme zpět!

Můžete nás kontaktovat i na našich webových stránkách

Kontakt