Jazykové pobyty v zahraničí
 

 

Nabídka zdarma

Klikněte pro srovnání...

Spočtěte si cenu

 

Od roku 2002

více než 24.000 zákazníků,

spokojenost 98%

Názory našich zákazníků

 

Záruka nejnižší ceny

Pokud najdete nižší nabídku,

uhradíme vám rozdíl v ceně

Naše ceny

 

Jedna z nejprestižnějších

agentur v Evropě

 

Další informace

 

Speciální akce

pro společně cestující přátele a skupiny

 

Zobrazit nabídky

 

Certifikované školy

každou ze škol

jsme osobně navštívili

Vyhledejte si jazykovou školu

 

Osobní cenová nabídka

v pruběhu

dvou pracovních dnů

Požádat o nabídku

 

Každý rok

s námi cestují

studenti z více než 50 zemí

Zkušenosti našich zákazníků

 

110 destinací,

kanceláře v šesti zemích

 

nebo Vám zavoláme zpět!StudyGlobal Jazykové pobyty

Průběh rezervace jazykového pobytu

K tomu, abyste se stali jedním z našich vážených zákazníků, je třeba učinit následující kroky:
  1. Rozhlédněte se po našich webových stránkách a v ideálním případě najdete jazykový kurz, který vyhovuje vašim požadavkům a přáním. Obecné charakteristiky jednotlivých typů kurzů najdete zde.
  2. V případě, že nenajdete kurz který by odpovídal Vaši představám, popřípadě se Vám nabídka zdá příliš široká a nemůžete se rozhodnout, kontaktujte nás na naší bezplatné zákaznické lince nebo nám zašlete email. Nic vás to nebude stát a my vám rádi s výběrem pomůžeme. Kontaktovat nás můžete i na chatu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách.
  3. V momentě, kdy jste našli vhodný jazykový kurz, vyplňte prosím poptávkový formulář. Tento formulář je zcela nezávazný, dotazujete se jím na cenu vámi vybraného jazykového pobytu v délce a termínu, který si sami vyberete.
  4. Na základě formuláře obdržíte emailem cenovou nabídku na konkrétní jazykový kurz, který jste si vybrali. V případě, že nabídka neodpovídá vaši představám, můžete žádat o novou na jiný jazykový kurz, typ ubytování a podobně. Pokud potřebujete poradit s výběrem, můžete nás opět kdykoliv kontaktovat, rádi Vám doporučíme kurz právě pro vás.
  5. V momentě, kdy nabídka odpovídá vašim představám, vyplníte rezervační formluář, kde budete požádáni o další informace (např. věk), nutné k rezervaci.
  6. Poté co obdržíme vaši rezervaci, zašleme vám potvrzení o jejím přijetí a instrukce k platbě zálohy. V urgentních případech (které někdy nastávají v sezóně) vás požádáme, abyste nám emailem zaslal potvrzení o provedení platby, abychom mohli okamžitě provést definitivní rezervaci místa v kurzu.
  7. Jakmile budeme mít k dispozici všechny podrobnosti o vašem jazykovém pobytu, zašleme vám (poštou a emailem, u rezervací na poslední chvílí pouze emailem) informační balíček, kde naleznete podrobnosti o jazykové škole, jazykovém kurzu a ubytování. 

Některý z programů vás zaujal a chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na bezplatnou linku

CZ 800 700 605, SK 0800 606 302 nebo nám zanechte své telefonní číslo a my vám zavoláme zpět!

Můžete nás kontaktovat i na našich webových stránkách

Kontakt