6 argumentů, které přesvědčí vašeho zaměstnavatele, aby vám přispěl na jazykový kurz v zahraničí

executivegroupKvůli postupující globalizaci je aktivní znalost cizích jazyků stále důležitější. Pokud jste ještě neuvažovali o tom, jak rozvinout své jazykové znalosti, je čas se znovu zamyslet. Už jste se rozhodli, vybrali si ideální jazykový pobyt na www.studyglobal.cz, ale nevíte, jak si v práci říci o příspěvek? Přinášíme vám 6 argumentů, které přesvědčí nejen vašeho šéfa, že investovat do jazykového pobytu se vyplatí!

Continue reading “6 argumentů, které přesvědčí vašeho zaměstnavatele, aby vám přispěl na jazykový kurz v zahraničí”

Proč se dlouhodobý jazykový pobyt vyplatí?

DID-girls-looking-computerUž jste někdy přemýšleli nad jazykovým pobytem, který by trval déle než obvyklé dva nebo tři týdny? Dlouhodobé jazykové pobyty v zahraničí se u studentů a mladých dospělých stávají stále populárnější. K tomu, proč se vydat na několik měsíců do zahraničí, existuje mnoho dobrých důvodů. Následující článek vám osvětlí některé z nich!

Continue reading “Proč se dlouhodobý jazykový pobyt vyplatí?”

Milujeme jazyky, milujeme Londýn!

couple-londonCo takhle objevit letos v létě více, než jen lásku k jazykům? Vydejte se do Londýna na exkluzivní kurz naší partnerské jazykové školy „Loving London”.

Co si pod tímto názvem představit? Jedná se o speciální program aktivit, které vytvoří příjemnou a romantickou atmosféru pro setkání s dalšími účastníky kurzů. Budete tak mít spoustu příležitostí se při studiu angličtiny seznámit s podobně naladěnými studenty. Kromě toho si užijete spoustu zábavy v průběhu speciálních aktivit jako speed dating, lekce salsy, karaoke, půlnoční projížďka po řece Temži a další.

Continue reading “Milujeme jazyky, milujeme Londýn!”

V cizině jako doma

montrealVe StudyGlobal věříme, že jazykové pobyty nejsou jen o učení se cizím jazykům v klasickém smyslu slova. Věříme, že jazykový pobyt v zahraničí vám může přinést ještě mnohem více – opravdové ponoření do jazyka a místní kultury, díky kterému cizí jazyk zažijete mnohem intenzivněji než kdykoliv předtím.

Proto jsme se rozhodli vám přinést doporučení a tipy, které vám jazykový pobyt ozvláštní a zpříjemní. V naší nové rubrice „V cizině jako doma“ vám budeme pravidelně přinášet informace o zajímavých kulturních akcích, místech, která stojí za to navštívit, a další užitečná doporučení.

Na našem blogu budeme pravidelně uveřejňovat informace o jednotlivých destinacích. Jako první je na řadě Montreal, dvoujazyčné centrum Kanady, které bylo pro mnoho obyvatelů Evropy důvodem, proč opustit starou vlast a vydat se na dlouhou cestu přes Atlantický oceán …

Continue reading “V cizině jako doma”

Jak si vybrat ten nejvhodnější jazykový kurz?

Studenten schreiben eine Prüfung im Seminar einer UniversitätChcete si zlepšit znalosti cizích jazyků, ale nejste si jistí, který jazykový kurz si vybrat? To je úplně pochopitelné! Nabídka jazykových pobytů v zahraničí je dnes tak široká, že se v ní mnoho studentů ztrácí. To by vás ale od jazykového pobytu rozhodně nemělo odradit! Ve StudyGlobal jsme se rozhodli vám pomoci a přinášíme vám několik užitečných rad, které vám pomohou si vybrat ten nejlepší kurz právě pro vás.

Continue reading “Jak si vybrat ten nejvhodnější jazykový kurz?”

Chcete studovat v zahraničí? V tomto článku se dozvíte, která zkouška z angličtiny je pro vás ta pravá!

post-picturePokud chcete studovat v USA, Kanadě, Velké Británii nebo Austrálii, musíte před přijetím na zahraniční univerzitu prokázat dostatečné jazykové znalosti. V současné době vyžaduje stále více univerzit doklad o jazykových znalostech ve formě jazykového certifikátu, jako například IELTS nebo TOEFL. Čtěte dál a dozvíte se, který z nich je pro vás ten pravý!

Continue reading “Chcete studovat v zahraničí? V tomto článku se dozvíte, která zkouška z angličtiny je pro vás ta pravá!”